Keşif Arazi Emlak Ajansı

Keşif Arazi Pazarı 962 m2Meraya Cephe Köy Kenarında Arsa

Ara Kadir Demircan Soru Sor

Balıkesir / Gönen / Altay Mah.

45.000 TL

m2 fiyatı: 47 TL

Balıkesir / Gönen / Altay Mah.

 • Fiyat 45.000 TL
 • m2 Fiyatı 47 TL
 • İlan No 674253961
 • İlan Tarihi 21 Kasım 2019
 • Emlak Tipi Satılık Arsa
 • İmar Durumu Arazi
 • 962
 • m² Fiyatı 47
 • Ada No Belirtilmemiş
 • Parsel No Belirtilmemiş
 • Pafta No Belirtilmemiş
 • Kaks (Emsal) Belirtilmemiş
 • Gabari Belirtilmemiş
 • Tapu Durumu Müstakil Parsel
 • Kat Karşılığı Hayır
 • Krediye Uygunluk Hayır
 • Kimden Emlak Ofisinden
 • Takas Hayır

962 m2 İki Bin Dönümlük Meraya Cephe Köy Kenarında Arsa .Yola 17, meraya 27 metre cephesi var.

 Gönene 10, Bandırma yoluna 1 km mesafede. % 40 2 kat İmarlı, 2 bin dönümlük meraya bitişik, küçükbaş, büyükbaş hayvancılık ile salma tavukçuluk için mükemmel, kaçırılmayacak bir arsa.


https://www.youtube.com/watch?v=JhNSIyC6zG4

Bu adresten videosuna ulaşabilirsiniz.

NOT: Lütfen araziyle ilgili köy ve ada parsel bilgisini öğrenmek için ısrar etmeyiniz . Telefonda ada parsel ve köy bilgisi vermiyoruz.2.000 üzerinde satılık arazimiz bulunmakta olup ofisimize gelenlerle bilgileri paylaşıyoruz.Daha fazla araziyi wwww.arazitv.net adresinden ulaşabilirsiniz.İlanlarımızda geçen Altay mahallesi ofisimizin bulunduğu adrestir.

 Keşif
Arazi Pazarlama Ajansı
 Kadir Demircan

Gönen - Manyas-Bandırma - Erdek - Biga - Yenice - Balya 
Bölgesinde
  2.000 in Üzerinde  Arazimiz İle  Hizmetinizdeyiz
Önemli Kurallarımız

1. Telefon Görüşmeleri, Randevü, Güvenirlilik
 Telefon görüşmelerini  rica ediyoruz çok kısa tutalım.  Randevü sistemi ile çalışıyoruz. Bir gün önceden tarih ve yaklaşık saat olarak haber verilmesi gerekmektedir. Randevüden  sonra vazgeçme, gecikme hallerinde kesinlikle bildirilmesi, randevünün iptal edilmesi gerekir. Sözünüzde durmuyorsanız hiç tanışmamış olalım. Kesinlikle düzgün, güvenilir insanlarla tanışmak, çalışmak istiyoruz. Kötülerle asla tanışmak, karşılaşmak istemiyoruz. Kötüler, cahiller, karanlık kişiler lütfen bizden uzak dursunlar.

2. Kaparo
Arazi alımlarında, karar verdikten sonra, anlaşma ile birlikte alıcıdan en az 1.000 TL ile 3.000 TL arazı kapora alınır ve en fazla 10 gün süre verilir.
Bu süre içinde arazi alınmadığında  ya da alımdan ölüm dışında hangi tür sebeple olursa olsun, vazgeçilip - cayıldığında, kapora otomatikman yanar. Geri kesinlikle istenmez ve de verilmez. Kapora alındıktan sonra satış sözleşmesi yapılır, imzalanıp verilir. Arazi satışında başka bir sorun çıktığında, satış verilemediğinde kapora iade edilir, başka hiç bir hak talep edilmez. Kaporası yanan kişi, bizden başka bir yer alır ise kapora oraya aktarılır. Hiç bir alım söz konusu olmaz ise kapora yanmış olur. Lütfen bu madde ışığında alış veriş yapınız. Her ticaretin ve alışverişin belirli kuralları, rizikoları, kar ve zararları da  vardır.

3. Ulaşım Gideri
Müşterilerimize kendi araçları ile arazi göstermesi yapılır.
Arazileri  gezmek, görmek  için aracı olmayanlara veya bizim arazi aracımız ile araziye gitmeyi tercih edenlere,en az 50 TL den az olmamak şartıyla veya kilometre başına 1.5 TL yakıt ve yıpranma masrafı peşin alınarak yola çıkılmaktadır. Aksi takdirde bedava kimse gezdirilmez, teklif dahi etmeyiniz.
Bunun dışında başka hiç bir ilave ücret olmaz.

4. Yer Gösterme Formu ve Güvenlik Kaydı
    Her müşterimizi,  önce, mutlaka ve kesinlikle merkez veya arazideki ofisimizde ağırlıyoruz, form doldurarak kayıt altına alıyoruz.
Ayrıca merkez ofisimizde  ve arazilerde güvenlikamaçlı  istisnasız video ve fotograf kayıtları yapılmakta ve arşivlenmektedir. Kayıdınızın  alınmasını istemiyorsanız, gizli insanlarsanız, zorlama yok, bizimle çalışmak zorunda değilsiniz.

5.Çalışma Günleri
   Haftanın 6 günü, pazar günü ise özel randevülü olarak çalışıyoruz.
Mesai saatleri sabah 08.45 - Akşam 18.00 arasıdır.
  
6. Ciddiyet - Kararlılık 
 Özellikle ciddi alıcılar ve kesin karar vermiş  müşterilerimiz ile çalışmayı tercih ediyoruz. Bizi boşu boşuna dağlarda, arazilerde saatlarca gezdiren ve iş kaybı yaptıran kişilerle çalışmayı istemiyoruz.


7.İletişim

     Telefon ile arazi sorarken metrekare miktarını, fiyatını veya  ilan numarasını belirtiniz. Ayrıca tapusu varmı, tek tapumu, emlakçımısınız, hangi köyde, ada parsel verirmisiniz gibi saçma sapan  sorulara cevap vermiyoruz.

8.Alım Satım Ödemesi

    Alım - satım para ödemelerinde, parayı müşteriden biz teslim alıyoruz ve arazi sahiplerine biz ödüyoruz.  Ödemeleri; güvenli ve garantili ödeme şeklinde, tutanakla, banka yolu ile ve şahitler huzurunda, imzadan ve satıştan önce yapıyoruz.

9.Öngörülemeyen Olumsuzluklar

   Dışarıdan Gönen'e arazi görmek için gelmeden önce bizi  bilgilendiriniz, teyit alınız. Son anda bizimle hiç bir ilgisi alakası olmayan, arazi sahibi veya sahipleri tarafından kaynaklanan; vazgeçme, fiyat değişikliği veya ortaya çıkan, beklenmeyen, sürprizlerden ve  çeşitli olumsuzluklardan ekibimiz ve işletmemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.
    Kimsenin görmeye veya almaya  geldiği araziyi % 100 alma gibi bir garantisi yoktur, biz garanti veremiyoruz, hiç kimseye güvenmemeyi prensip edinmişiz ve sorumluluk ta kabul etmiyoruz. Bu işler tamamen nasip, kader, kısmet meselesidir. Tapuyu elinize alıncaya kadar her türlü sürprize hazır olunuz.Tapu işleri bazen  tapu dairesindeki yoğunluktan dolayı aynı gün içinde yetişemeyebilir. Saat 12.00 a kadar müracatların yapılması, mümkünse çok erken sıra alınması gerekiyor.
Lütfen randevularınıza riayet ediniz. 

10. Herkesle Çalışmıyoruz. 
     Kesinlikle sözünde ve özünde doğru, tutarlı, dürüst ve düzgün insanlarla çalışmak istiyoruz. .

  Prensip olarak;  doğrudan arazi sahipleri ve doğrudan alıcılarla, müşterilerle muhatap oluyoruz.
   Lütfen kimse kendi kuralını bize dayatmaya çalışmamalı.   
      İşletmemiz profesyonel çalışan ve kesin  kuralları ve başarıları olan bir kurumdur.
    Önceliğimiz kendi koyduğumuz kurallarımızı tavizsiz ve istisnasız uygulamaktır.
     Kimseye kurallarımızı zorla kabul ettirmiyoruz, zorlama yok.
Kabul edenlerle çalışıyoruz.

11. Sorumluluk
   Bizim sözlerimize itibar etmeyiniz, kulağınızla kendiniz duymak için, tapunuzu almadan önce belediyeden ve tapudan; bizzat kendiniz, icra, ipotek, şerh, ihtiyati tedbir, hisse durumu, kadastrol yol durumu, özürlü hisseleri gibi hususları sorunuz, ona göre işlem yapınız. Tapunuzu aldıktan sonra biz hiç bir sorumluluk kabul etmiyoruz.
  Bize getirilen arazilere bizim kadastro götürmek veya mal sahibini zorlamak gibi bir yetkimiz yoktur. Tapu üzerinde belirtilen bilgilere ve arazi sahibinin beyanına göre size arazi hakkında bilgi sunabiliyoruz. Tapunuzu aldıktan sonra çıkabilecek her türlü olumlu veya olumsuzluklarla ilgili lütfen bizi sorumlu tutmayınız ve sorumluluk kabul etmiyoruz.
  Siz de araştırın, soruşturun, şüpheniz varsa kadastro götürün, ölçüm yaptırın, ondan  sonra tapunuzu alın. 
                     
12. İlanlarımızdaki Fotograf ve

Arazi Bilgileri İzinsiz Kullanılamaz

 Gerek emlakçılar ve gerekse arazi sahibi veya müşteriler  bizim bilgimiz ve iznimiz dışında  hiç bir şekilde ilanlarımızdan yazı veya fotograf alamazlar, kullanamazlar, yayınlayamazlar. Bu şekildeki bir davranış ahlaksızlık, sahtekarlık ve hırsızlıktır. 

Müşterilerimize ve dostlarımıza önemle ricamız, bizim fotograf ve bilgilerimizi kendilerine gönderen, yayınlayan, paylaşan kişileri gördüklerinde, rastladıklarında bize bildirmeleri, ihbar etmeleridir.

13. Alıcı ve SatıcılaraTavsiyemiz;
Kesinlikle  Kayıtlı Esnaflarla Çalışmalarını Öneriyoruz.
Telefon ile pazarlık yapılmaması, arazinin görüldükten sonra fiyat teklifinde bulunulmasını öneriyoruz.  Ciddi ve güvenilir görülen müşterilerimizi mal sahipleri ile buluşturabiliriz. Ancaak çoğunlukla mal sahibi ile buluşturduklarımızın % 70 si bizi devre dışı bırakıp dolandırmışlardır. 
   Arazi ve gayrimenkul alırken ve satarken kesinlikle aracılarla, vergiye tabi olmayan, iş yeri bulunmayan, emlakçı olmayan kişilerle  çalışmayın. Yaptıkları iş, hiç çalışmadan sizden çok daha fazla para almaktır. Bu konuda bir çok müşterimizin mağduriyetleri ve  şikayetleri olmuştur.
Pişman olmamak için bilinen, tanınan, referansları olan, mümkünse yerli ve o bölgenin insanı olan emlakçılarla çalışınız.
   Kayıtdışı çalışmak demek devletten çalmak, hırsızlık yapmak demektir. Siz de eğer iyi bir insansanız, hırsızlara destek olmayın, onları şikayet edin.

14. Ada Parsel Bilgilerini
Yayınlamıyoruz, Vermiyoruz

    Malesef kendi arazimiz dahi olsa ada parsel bilgilerini yayınlamıyoruz. Çünkü bazı uyanık müşterilerimiz ofisimize uğramayıp, doğrudan arazinin olduğu köye gidip, araziyi, sahibini araştırıyorlar, adeta köyü ayağa kaldırıyorlar, köylüyü bıktırıyorlar. Bu konuda çok şikayetler aldık. Arazi bilgilerini ofisimize teşrif edenlere veriyoruz, gösteriyoruz, gezdiriyoruz.

        Keşif Arazi     
 Ajansını Tanıyalım                      

    Keşif Arazi  Pazarlama Ajansı; Güney Marmarada,  Gönen  ve Manyas Başta olmak üzere; Bandırma, Biga, Yenice, Balya, bölgesinde faaliyette bulunmaktadır.
   Ajansımızın   internet ve ilan sitelerinde yayınlanan  ilanları ve kapalı devre pazarlaması yapılan  toplam 2.000 in üzerinde,   satılık arazisi bulunmaktadır.

    
   Ajans işletmemiz; Arazi alanında; sadece arazi üzerine, tarla, köy evi, arsa, bağ, bahçe, çiftlik, yazlık üzerine çalışmaktadır.
Ayrıca arazilere, bizden yer alan müşterilerimize olmak üzere, tel çit avlu yapımı, arazi düzleme, bakım onarım, hafriyat işlemleri, bahçe düzenleme işlerinide doğrudan kendi ekibiyle yapmaktadır.

  
      
    Düsturumuz şudur ki; Biz de, söz namustur, sözünden  dönen namussuzdur. Yalan söylemek; günahtır, haramdır, alçaklıktır, insanlık suçudur. Yalan söyleyen, bizi devre dışı bırakan, hak yiyen, emeğe saygı duymayan, kişileri insan olarak tanımlamıyoruz, hatta hayvan olarak bile görmüyoruz.

   Söz verip sözünüzde durmuyorsanız, söylediğiniz zaman yalan sözlüyorsanız ne olur sizinle hiç tanışmamış, karşılaşmamış olalım,  alış verişe girmeyelim.

   Aşırı kar'a karşıyız, arazileri satılsın diye çok hesaplı hale getiriyoruz.

  Tok satıcıların arazilerine önem vermiyor sadece arşivimizde bulunduruyoruz.
   Fiyatlara arazi için yaptığımız mecburi reklam tanıtım ulaşım masrafı ile makul bir miktarda kar payı ekliyoruz. Pazarlık payı için fazla ısrarcı olmayınız.


Yaptığımız İş ve Hizmetler.

1.Arazi Pazarlama:
Arazi Reklamı, Proje Danışmanlığı, Tanıtımı, Pazarlama ve Satışı

2.TV Programı:
    Çiftçi TV de Çobanla Başbaşa programı yapımı ve yayını.
Pazar 15.00 Salı:08.00 Perşembe:03.00 Cuma 17.00  da yayınlanmaktadır.
    www.kesiftv.net de 30 ayrı bölüm halinde tv program dosyaları yayını.

3.Keşif Dergisi Yayını.
Ulusal; bilim, araştırma, haber dergisi. Tüm türkiye genelinde yayınlıyoruz. Özellikle müşterilerimizin adreslerine ücretsiz gönderiyoruz. Dergide arazilerimizin de reklamını yapıyoruz.
4. İş Rehberlik Sitesi.
Türkiye İş Kulübü site yayını ile ülke ve dünya genelinde iş, işletme ve kişilerin iletişim tanıtım bilgilerine yer veriyoruz.
6.Yayıncılık.
if Ajans Yayın Evi A.Kadir Demircana ait 29 telif eser kitap yayıncılığı ve ücretsiz dağıtım- kitap hediye hizmeti.

     Keşif Arazi Ajansı 
 
Kadir Demircan
Cep Tlf: 0536 606 2730
              0533 606 2730
              0266.762 6793

Gayrimenkul Alımı Satımı
Reklamcılık, İş Takibi
Yayıncılık, Organizasyon

Balıkesir Gönen Vergi Dairesi

Vergi No:2800184183
Yetki Belgesi No:1286 74201 500 404 11692 Tarih:29.01.2015 
Alan:Pazarlama ve Perakente

Merkez Adres:
Altay Mah. Şehit Mustafa Karakaş Caddesi. No:39/B 

 (Gönen Top Sahasının Önü - Çiftçi Malları Korumanın Karşısı)
                                                           Gönen Balıkesir Türkiye 
Özellikler

Altyapı

 • Elektrik
 • Sanayi Elektriği
 • Su
 • Telefon
 • Doğalgaz
 • Kanalizasyon
 • Arıtma
 • Sondaj & Kuyu
 • Zemin Etüdü
 • Yolu Açılmış
 • Yolu Açılmamış
 • Yolu Yok

Konum

 • Ana Yola Yakın
 • Denize Sıfır
 • Denize Yakın
 • Havaalanına Yakın
 • Toplu Ulaşıma Yakın

Genel Özellikler

 • İfrazlı
 • Parselli
 • Projeli
 • Köşe Parsel

Manzara

 • Deniz
 • Doğa
 • Boğaz
 • Göl

KREDİ HESAPLAMA

Tutar

Vade

Faiz

Aylık Taksit Tutarı

Hesapla

İLETİŞİM

Şehit Mustafa Karakaş Cad No:39/B Gönen Balıkesir Gönen Balıkesir / Türkiye

0 (266) 762 67 93

0 (266) 762 67 93

Yükleniyor...
1/30 Keşif Arazi Pazarı 962 m2Meraya Cephe Köy Kenarında Arsa
Keşif Arazi Pazarı 962 m2Meraya Cephe Köy Kenarında Arsa

Kadir Demircan

962 m2 İki Bin Dönümlük Meraya Cephe Köy Kenarında Arsa .Yola 17, meraya 27 metre cephesi var.

 Gönene 10, Bandırma yoluna 1 km mesafede. % 40 2 kat İmarlı, 2 bin dönümlük meraya bitişik, küçükbaş, büyükbaş hayvancılık ile salma tavukçuluk için mükemmel, kaçırılmayacak bir arsa.


https://www.youtube.com/watch?v=JhNSIyC6zG4

Bu adresten videosuna ulaşabilirsiniz.

NOT: Lütfen araziyle ilgili köy ve ada parsel bilgisini öğrenmek için ısrar etmeyiniz . Telefonda ada parsel ve köy bilgisi vermiyoruz.2.000 üzerinde satılık arazimiz bulunmakta olup ofisimize gelenlerle bilgileri paylaşıyoruz.Daha fazla araziyi wwww.arazitv.net adresinden ulaşabilirsiniz.İlanlarımızda geçen Altay mahallesi ofisimizin bulunduğu adrestir.

 Keşif
Arazi Pazarlama Ajansı
 Kadir Demircan

Gönen - Manyas-Bandırma - Erdek - Biga - Yenice - Balya 
Bölgesinde
  2.000 in Üzerinde  Arazimiz İle  Hizmetinizdeyiz
Önemli Kurallarımız

1. Telefon Görüşmeleri, Randevü, Güvenirlilik
 Telefon görüşmelerini  rica ediyoruz çok kısa tutalım.  Randevü sistemi ile çalışıyoruz. Bir gün önceden tarih ve yaklaşık saat olarak haber verilmesi gerekmektedir. Randevüden  sonra vazgeçme, gecikme hallerinde kesinlikle bildirilmesi, randevünün iptal edilmesi gerekir. Sözünüzde durmuyorsanız hiç tanışmamış olalım. Kesinlikle düzgün, güvenilir insanlarla tanışmak, çalışmak istiyoruz. Kötülerle asla tanışmak, karşılaşmak istemiyoruz. Kötüler, cahiller, karanlık kişiler lütfen bizden uzak dursunlar.

2. Kaparo
Arazi alımlarında, karar verdikten sonra, anlaşma ile birlikte alıcıdan en az 1.000 TL ile 3.000 TL arazı kapora alınır ve en fazla 10 gün süre verilir.
Bu süre içinde arazi alınmadığında  ya da alımdan ölüm dışında hangi tür sebeple olursa olsun, vazgeçilip - cayıldığında, kapora otomatikman yanar. Geri kesinlikle istenmez ve de verilmez. Kapora alındıktan sonra satış sözleşmesi yapılır, imzalanıp verilir. Arazi satışında başka bir sorun çıktığında, satış verilemediğinde kapora iade edilir, başka hiç bir hak talep edilmez. Kaporası yanan kişi, bizden başka bir yer alır ise kapora oraya aktarılır. Hiç bir alım söz konusu olmaz ise kapora yanmış olur. Lütfen bu madde ışığında alış veriş yapınız. Her ticaretin ve alışverişin belirli kuralları, rizikoları, kar ve zararları da  vardır.

3. Ulaşım Gideri
Müşterilerimize kendi araçları ile arazi göstermesi yapılır.
Arazileri  gezmek, görmek  için aracı olmayanlara veya bizim arazi aracımız ile araziye gitmeyi tercih edenlere,en az 50 TL den az olmamak şartıyla veya kilometre başına 1.5 TL yakıt ve yıpranma masrafı peşin alınarak yola çıkılmaktadır. Aksi takdirde bedava kimse gezdirilmez, teklif dahi etmeyiniz.
Bunun dışında başka hiç bir ilave ücret olmaz.

4. Yer Gösterme Formu ve Güvenlik Kaydı
    Her müşterimizi,  önce, mutlaka ve kesinlikle merkez veya arazideki ofisimizde ağırlıyoruz, form doldurarak kayıt altına alıyoruz.
Ayrıca merkez ofisimizde  ve arazilerde güvenlikamaçlı  istisnasız video ve fotograf kayıtları yapılmakta ve arşivlenmektedir. Kayıdınızın  alınmasını istemiyorsanız, gizli insanlarsanız, zorlama yok, bizimle çalışmak zorunda değilsiniz.

5.Çalışma Günleri
   Haftanın 6 günü, pazar günü ise özel randevülü olarak çalışıyoruz.
Mesai saatleri sabah 08.45 - Akşam 18.00 arasıdır.
  
6. Ciddiyet - Kararlılık 
 Özellikle ciddi alıcılar ve kesin karar vermiş  müşterilerimiz ile çalışmayı tercih ediyoruz. Bizi boşu boşuna dağlarda, arazilerde saatlarca gezdiren ve iş kaybı yaptıran kişilerle çalışmayı istemiyoruz.


7.İletişim

     Telefon ile arazi sorarken metrekare miktarını, fiyatını veya  ilan numarasını belirtiniz. Ayrıca tapusu varmı, tek tapumu, emlakçımısınız, hangi köyde, ada parsel verirmisiniz gibi saçma sapan  sorulara cevap vermiyoruz.

8.Alım Satım Ödemesi

    Alım - satım para ödemelerinde, parayı müşteriden biz teslim alıyoruz ve arazi sahiplerine biz ödüyoruz.  Ödemeleri; güvenli ve garantili ödeme şeklinde, tutanakla, banka yolu ile ve şahitler huzurunda, imzadan ve satıştan önce yapıyoruz.

9.Öngörülemeyen Olumsuzluklar

   Dışarıdan Gönen'e arazi görmek için gelmeden önce bizi  bilgilendiriniz, teyit alınız. Son anda bizimle hiç bir ilgisi alakası olmayan, arazi sahibi veya sahipleri tarafından kaynaklanan; vazgeçme, fiyat değişikliği veya ortaya çıkan, beklenmeyen, sürprizlerden ve  çeşitli olumsuzluklardan ekibimiz ve işletmemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.
    Kimsenin görmeye veya almaya  geldiği araziyi % 100 alma gibi bir garantisi yoktur, biz garanti veremiyoruz, hiç kimseye güvenmemeyi prensip edinmişiz ve sorumluluk ta kabul etmiyoruz. Bu işler tamamen nasip, kader, kısmet meselesidir. Tapuyu elinize alıncaya kadar her türlü sürprize hazır olunuz.Tapu işleri bazen  tapu dairesindeki yoğunluktan dolayı aynı gün içinde yetişemeyebilir. Saat 12.00 a kadar müracatların yapılması, mümkünse çok erken sıra alınması gerekiyor.
Lütfen randevularınıza riayet ediniz. 

10. Herkesle Çalışmıyoruz. 
     Kesinlikle sözünde ve özünde doğru, tutarlı, dürüst ve düzgün insanlarla çalışmak istiyoruz. .

  Prensip olarak;  doğrudan arazi sahipleri ve doğrudan alıcılarla, müşterilerle muhatap oluyoruz.
   Lütfen kimse kendi kuralını bize dayatmaya çalışmamalı.   
      İşletmemiz profesyonel çalışan ve kesin  kuralları ve başarıları olan bir kurumdur.
    Önceliğimiz kendi koyduğumuz kurallarımızı tavizsiz ve istisnasız uygulamaktır.
     Kimseye kurallarımızı zorla kabul ettirmiyoruz, zorlama yok.
Kabul edenlerle çalışıyoruz.

11. Sorumluluk
   Bizim sözlerimize itibar etmeyiniz, kulağınızla kendiniz duymak için, tapunuzu almadan önce belediyeden ve tapudan; bizzat kendiniz, icra, ipotek, şerh, ihtiyati tedbir, hisse durumu, kadastrol yol durumu, özürlü hisseleri gibi hususları sorunuz, ona göre işlem yapınız. Tapunuzu aldıktan sonra biz hiç bir sorumluluk kabul etmiyoruz.
  Bize getirilen arazilere bizim kadastro götürmek veya mal sahibini zorlamak gibi bir yetkimiz yoktur. Tapu üzerinde belirtilen bilgilere ve arazi sahibinin beyanına göre size arazi hakkında bilgi sunabiliyoruz. Tapunuzu aldıktan sonra çıkabilecek her türlü olumlu veya olumsuzluklarla ilgili lütfen bizi sorumlu tutmayınız ve sorumluluk kabul etmiyoruz.
  Siz de araştırın, soruşturun, şüpheniz varsa kadastro götürün, ölçüm yaptırın, ondan  sonra tapunuzu alın. 
                     
12. İlanlarımızdaki Fotograf ve

Arazi Bilgileri İzinsiz Kullanılamaz

 Gerek emlakçılar ve gerekse arazi sahibi veya müşteriler  bizim bilgimiz ve iznimiz dışında  hiç bir şekilde ilanlarımızdan yazı veya fotograf alamazlar, kullanamazlar, yayınlayamazlar. Bu şekildeki bir davranış ahlaksızlık, sahtekarlık ve hırsızlıktır. 

Müşterilerimize ve dostlarımıza önemle ricamız, bizim fotograf ve bilgilerimizi kendilerine gönderen, yayınlayan, paylaşan kişileri gördüklerinde, rastladıklarında bize bildirmeleri, ihbar etmeleridir.

13. Alıcı ve SatıcılaraTavsiyemiz;
Kesinlikle  Kayıtlı Esnaflarla Çalışmalarını Öneriyoruz.
Telefon ile pazarlık yapılmaması, arazinin görüldükten sonra fiyat teklifinde bulunulmasını öneriyoruz.  Ciddi ve güvenilir görülen müşterilerimizi mal sahipleri ile buluşturabiliriz. Ancaak çoğunlukla mal sahibi ile buluşturduklarımızın % 70 si bizi devre dışı bırakıp dolandırmışlardır. 
   Arazi ve gayrimenkul alırken ve satarken kesinlikle aracılarla, vergiye tabi olmayan, iş yeri bulunmayan, emlakçı olmayan kişilerle  çalışmayın. Yaptıkları iş, hiç çalışmadan sizden çok daha fazla para almaktır. Bu konuda bir çok müşterimizin mağduriyetleri ve  şikayetleri olmuştur.
Pişman olmamak için bilinen, tanınan, referansları olan, mümkünse yerli ve o bölgenin insanı olan emlakçılarla çalışınız.
   Kayıtdışı çalışmak demek devletten çalmak, hırsızlık yapmak demektir. Siz de eğer iyi bir insansanız, hırsızlara destek olmayın, onları şikayet edin.

14. Ada Parsel Bilgilerini
Yayınlamıyoruz, Vermiyoruz

    Malesef kendi arazimiz dahi olsa ada parsel bilgilerini yayınlamıyoruz. Çünkü bazı uyanık müşterilerimiz ofisimize uğramayıp, doğrudan arazinin olduğu köye gidip, araziyi, sahibini araştırıyorlar, adeta köyü ayağa kaldırıyorlar, köylüyü bıktırıyorlar. Bu konuda çok şikayetler aldık. Arazi bilgilerini ofisimize teşrif edenlere veriyoruz, gösteriyoruz, gezdiriyoruz.

        Keşif Arazi     
 Ajansını Tanıyalım                      

    Keşif Arazi  Pazarlama Ajansı; Güney Marmarada,  Gönen  ve Manyas Başta olmak üzere; Bandırma, Biga, Yenice, Balya, bölgesinde faaliyette bulunmaktadır.
   Ajansımızın   internet ve ilan sitelerinde yayınlanan  ilanları ve kapalı devre pazarlaması yapılan  toplam 2.000 in üzerinde,   satılık arazisi bulunmaktadır.

    
   Ajans işletmemiz; Arazi alanında; sadece arazi üzerine, tarla, köy evi, arsa, bağ, bahçe, çiftlik, yazlık üzerine çalışmaktadır.
Ayrıca arazilere, bizden yer alan müşterilerimize olmak üzere, tel çit avlu yapımı, arazi düzleme, bakım onarım, hafriyat işlemleri, bahçe düzenleme işlerinide doğrudan kendi ekibiyle yapmaktadır.

  
      
    Düsturumuz şudur ki; Biz de, söz namustur, sözünden  dönen namussuzdur. Yalan söylemek; günahtır, haramdır, alçaklıktır, insanlık suçudur. Yalan söyleyen, bizi devre dışı bırakan, hak yiyen, emeğe saygı duymayan, kişileri insan olarak tanımlamıyoruz, hatta hayvan olarak bile görmüyoruz.

   Söz verip sözünüzde durmuyorsanız, söylediğiniz zaman yalan sözlüyorsanız ne olur sizinle hiç tanışmamış, karşılaşmamış olalım,  alış verişe girmeyelim.

   Aşırı kar'a karşıyız, arazileri satılsın diye çok hesaplı hale getiriyoruz.

  Tok satıcıların arazilerine önem vermiyor sadece arşivimizde bulunduruyoruz.
   Fiyatlara arazi için yaptığımız mecburi reklam tanıtım ulaşım masrafı ile makul bir miktarda kar payı ekliyoruz. Pazarlık payı için fazla ısrarcı olmayınız.


Yaptığımız İş ve Hizmetler.

1.Arazi Pazarlama:
Arazi Reklamı, Proje Danışmanlığı, Tanıtımı, Pazarlama ve Satışı

2.TV Programı:
    Çiftçi TV de Çobanla Başbaşa programı yapımı ve yayını.
Pazar 15.00 Salı:08.00 Perşembe:03.00 Cuma 17.00  da yayınlanmaktadır.
    www.kesiftv.net de 30 ayrı bölüm halinde tv program dosyaları yayını.

3.Keşif Dergisi Yayını.
Ulusal; bilim, araştırma, haber dergisi. Tüm türkiye genelinde yayınlıyoruz. Özellikle müşterilerimizin adreslerine ücretsiz gönderiyoruz. Dergide arazilerimizin de reklamını yapıyoruz.
4. İş Rehberlik Sitesi.
Türkiye İş Kulübü site yayını ile ülke ve dünya genelinde iş, işletme ve kişilerin iletişim tanıtım bilgilerine yer veriyoruz.
6.Yayıncılık.
if Ajans Yayın Evi A.Kadir Demircana ait 29 telif eser kitap yayıncılığı ve ücretsiz dağıtım- kitap hediye hizmeti.

     Keşif Arazi Ajansı 
 
Kadir Demircan
Cep Tlf: 0536 606 2730
              0533 606 2730
              0266.762 6793

Gayrimenkul Alımı Satımı
Reklamcılık, İş Takibi
Yayıncılık, Organizasyon

Balıkesir Gönen Vergi Dairesi

Vergi No:2800184183
Yetki Belgesi No:1286 74201 500 404 11692 Tarih:29.01.2015 
Alan:Pazarlama ve Perakente

Merkez Adres:
Altay Mah. Şehit Mustafa Karakaş Caddesi. No:39/B 

 (Gönen Top Sahasının Önü - Çiftçi Malları Korumanın Karşısı)
                                                           Gönen Balıkesir Türkiye